Një nga projektet e filozofisë.
Filizofët thonë se të mendosh do të thotë të filozofosh. Nxënësit e klasave të XI-ta, të cilët e kanë përqafuar aq shumë këtë lëndë të re për këtê vit e kanë vazhduar edhe më tej shprehjen… të mendosh nuk është asgjë, nëse nuk shoqërohet nga të vepruarit.
Kështu ata kanë përkthyer nëpër video mesazhe sa sensibilizuese aq edhe humane dhe na bëjnë të reflektojmë, se si shoqëria duhet të funksionojë për të qenë e shëndoshë.

Shiko prezantimin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shkolla "Ibrahim Kodra"

REGJISTROHU