Vërtetë s’ka në botë më të mirë se nëna…

S’ka vetëm një ditë që dashuria duhet thënë për të…

Fjala e saj dhe kënga për të është melodi e shpirtit…

Nxënësit e klasave fillore më 8 Mars mblodhën urimet si buqetë shumëngjyrëshe, zemrat e tyre i bënë bashkë, kënga i njësoi në një ritëm dhe njëzëri uruan: – GËZUAR 8 MARSIN!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shkolla "Ibrahim Kodra"

REGJISTROHU
Regjistrimet në kopshtin "Ibrahim Kodra" për vitin 2024-2025 kanë filluar!