“Bëni punën tuaj me gjithë zemër dhe do të keni sukses- ka kaq pak konkurencë”. Elbert Habard
Dhe ky sukses që vjen pas një rrugëtimi , edhe pse të shkurtër, por të lodhshëm e të vështirë, e ka emrin: pasion, mund , përkushtim. Është pasioni dhe puna e palodhur e stafit pedagogjik të shkollës sonë që edukon dije dhe vlera te brezat e rinj, çelësi i këtij suksesi.
Urime shkollës “Ibrahim Kodra” dhe le të rrugëtojmë së bashku , mësues e nxënës drejt portave të suksesit!
Ne nuk jemi vetëm një Sizif që ngre mbi shpatulla peshën e një shkëmbi të rëndë, por ata Sizifë që mbajnë mbi supet e tyre barrën e rëndë të edukimit të së ardhmes së kombit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shkolla "Ibrahim Kodra"

REGJISTROHU