E veçanta e këtij viti për shkollën tonë ishte se festuam edhe 1 Qeshorin.


Ju bashkuam dhe festuam edhe ne me entuziazmin e nxënësve të klasës së parë.
E çfarë nuk bënë këta vogëlushë në festen e tyre.
Pas shumë provash nën udheheqjen e mësueses së tyre, Edës, ata perfomuan vjersha e këngë, kërcime e lojëra dhe gjithë talentet e tyre që me kujdes mësuesja jua kishte zbuluar gjatë gjithë vitit.
Një festë e përgatitur me dashuri dhe përkushtimin nga fëmijët dhe mijka e tyre me madhe mësuese Eda, na përfshiu të gjithëve dhe na rikujtoi se sa e bukur është bota e fëmijëve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shkolla "Ibrahim Kodra"

REGJISTROHU
Regjistrimet në kopshtin "Ibrahim Kodra" për vitin 2024-2025 kanë filluar!