“Çiklizmi është në rritje dhe po ecën me hapa të shpejtë, kjo është një mënyrë për të inkurajuar edhe më shumë përdorues të bicikletës.”
Më shumë bicikleta, më pak trafik dhe një cilësi më e mirë jetese…

Në kuadër të konferencës që shkolla jonë po organizon duke bashkëlidhur produktet e projekteve të disa lëndëve në një produkt të vetëm.

Me mbështetjen e Policisë Rrugore e cila per 40 minuta bllokoi trafikun e automjeteve në aksin rrugor dhe aktiviteti mori përmasa sensibilizuese, përpos qëllimit studimor sportiv dhe biologjik.

Një bravo për fituesit e kësaj gare.
Xhuliana Xhaferaj 1
Anxhelo Zuna 2
Ledio Deda 3
Alket Caushi 4

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shkolla "Ibrahim Kodra"

REGJISTROHU
Regjistrimet në kopshtin "Ibrahim Kodra" për vitin 2024-2025 kanë filluar!