Këtë vit,si në çdo vit e muaj festash,nxënësit e shkollës sonë festuan me shumë dashuri,duke dhënë spektakël ngjyrash me veshje popullore të trevave të ndryshme të Shqipërisë. I kënduan atdheut dhe amanetit të të parëve,hodhën valle nën ritmin e muzikës së mrekullueshme popullore.Ditët festive kuqezi në shkollë i shijuan i madh dhe i vogël. Festofshim nga mot!

Gëzuar!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shkolla "Ibrahim Kodra"

REGJISTROHU