Me pjesëmarrje të shumë talenteve nga qyteti ynë, krenaria për ne qe edhe më e veçantë, sepse patëm kënqësinë e fitores së shumëfishtë nga nxënësja e shkollës sonë me zërin brilant, e cila shkëlqeu në këtë festival me 4 çmime.

Armisa Legisi me këngën e saj “Zemra nisi t’më këndojë” bëri që e gjithë salla dhe të gjithë ata që e dëgjojnë këngën e saj të ndjejnë e t’i bashkohen ritmit, muzikës dhe tekstit të këngës së saj.

Si një yll i muzikës Armisa mban shkëlqimin e këtyre çmimeve vetëm një një festival.

🌟 Çmimi i madh i festivalit 🏆

🌟 Çmimi “Kënga hit”

🌟 Çmimi “Interpretimi më i mirë”

🌟 Çmimi “Teksti më i bukur”

“Zemra nisi t’më këndojë”

Texti: Irena Hoxha

Muzika&orkestrimi:  Erjon Sheqeri

Këndon:  Armisa Legisi

Suksese Armisa! 👏👏👏🌟🌟🌟

U bëfsh këngëtare e skenave të mëdha!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shkolla "Ibrahim Kodra"

REGJISTROHU
Regjistrimet në kopshtin "Ibrahim Kodra" për vitin 2024-2025 kanë filluar!