Qendra Kulturore e Fëmijëve Durrës,

Sektori i sporteve organizoi mes shkollave 9 – vjeçare Kampionatin XIII të Ping- Pongut.

mesin e nxënësve përfaqësues të shkollës sonë në këtë sport, dalloi nxënësi i talentuar Deni Hasani. 

Deni jo vetëm dalloi në këtë edicion sportiv, por ngriti kupën e fituesit gjithashtu. 🌟🏆🌟

Urime kampionit tonë dhe shkëlqeftë në sfida të tjera sportive dhe jo vetem!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shkolla "Ibrahim Kodra"

REGJISTROHU
Regjistrimet në kopshtin "Ibrahim Kodra" për vitin 2024-2025 kanë filluar!