Punojmë çdo ditë me përkushtim, duke besuar se vetëm puna të çon në rezultate dhe arritje.

E kur pritshëmëritë prekin zëra çmimesh e rankimesh mes gjithë shkollave të qytetit të Durrësit, sigurisht na përkëdhelet sedra prej fitimtarësh, e motivohemi të ruajmë, ose pse jo të rrisim këto rezultate më tej.

KARTA E PERFORMANCËS, rankon shkollën “Ibrahim Kodra”, mes shkollave më të mira jopublike.

🥇Vendi I për ciklin 9-vjeçar

🥈Vendi II për gjimnazin.

Faleminderit çdo aktori që kontribuon çdo ditë në përmbushjen e misionit tonë!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shkolla "Ibrahim Kodra"

REGJISTROHU
Regjistrimet në kopshtin "Ibrahim Kodra" për vitin 2024-2025 kanë filluar!