Erlin Kananaj, nxënësi i klasës së 11 A koordinator i grupit përfaqësues të të rinjve vullnetarë të Kryqit të Kuq Shqiptar dega Durrës, së bashku me grupin e tij shpallet fitues i Çmimit të Parë?në konkursin për vlerat humanitare në rang kombëtar.

“Të uroj kohë, për të vepruar dhe për të menduar,
jo vetëm për veten tënde, por edhe për t’ia dhuruar të tjerëve”. V. HYGO
Përmes vargjeve të Hygosë, Erlini na përshkroi atë që duhet të kuptojmë të gjithë kur themi vlerë humanitare.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shkolla "Ibrahim Kodra"

REGJISTROHU
Regjistrimet në kopshtin "Ibrahim Kodra" për vitin 2024-2025 kanë filluar!