Pas tre mijë vjetësh Laokonti i Trojës e tha të vërtetën…
Nxënësja Megi Picari e depërtoi mermerin hyjnor të artit dhe emocionoi një publik të tërë me interpretimin e saj “Laokonti” në Maratonën Rinore 2018. Në këtë garë midis gjimnazeve të qytetit shkolla “Ibrahim Kodra” u nda me çmimin e dytë!
Suksese Megi!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shkolla "Ibrahim Kodra"

REGJISTROHU
Regjistrimet në kopshtin "Ibrahim Kodra" për vitin 2024-2025 kanë filluar!