Kushedi sa herë e kemi parë dhe po aq herë na ka pëlqyer ky teatër me Vanin, Marjetën, Ritën, shokun Perikli dhe shoqen Liri, Elsën dhe Fredin, Irenkën dhe Sandër mafishen.
Këtë herë këtë teatër e sollën të skenuar në kuadër të një projekti nxënësit e klasës së nëntë. E qeshura e kësaj here ishte edhe për origjinalitetin që nxënësit tanë ju dhanë atyre aktorëve të mrekullueshëm.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shkolla "Ibrahim Kodra"

REGJISTROHU
Regjistrimet në kopshtin "Ibrahim Kodra" për vitin 2024-2025 kanë filluar!