“Mos përbuzni askënd; më i vogli dhe më i varfri mund t’ju rrëzojë, ashtu si edhe mund t’ju ndihmonë me këshillat dhe kurajon e tij… (Gjergj Kastrioti Skënderbeu)

Duket sikur fjala e tij kumbonte nëpër muze e kala, si për të thënë, se një popull nuk matet me numër, por me guximin që ka treguar nëpër sfidat e luftës për liri…
Viti i Gjergj Kastriotit Skënderbeut. Shkolla Ibrahim Kodra viziton muzeun e heroit tonë kombëtar, tashmë më të ndërgjegjshëm për rëndësinë e heroit tonë dhe këtë dëshmi muzeale në qytetin e Krujës.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shkolla "Ibrahim Kodra"

REGJISTROHU
Regjistrimet në kopshtin "Ibrahim Kodra" për vitin 2024-2025 kanë filluar!